Skip to main content
Torbalı Toz Toplama Üniteleri

CycloJet Vorteks 165

Jet Pulse prensibiyle çalışarak, minimum alanda maksimum verimlilik sunar. Hızlı ve kolay bir kurulum süreciyle, işletmenin hemen yanı başında, sessiz ve emisyonsuz bir şekilde faaliyet gösterir, baca gerektirmeyen yapısıyla dikkat çeker. Her bir ortam veya prosese özel olarak tasarlanmış yapısı sayesinde, 16.500 Nm3/saat debiden, 26.400 Nm3/saat debiye kapasite aralığında benzersiz siklonik yapısıyla, 45 mikrondan büyük partikülleri filtre elemanlarına ulaşmadan toplama konisine yönlendirir.

CycloJet Vorteks 165

Kapasite bilgileri ve genel ölçüleri, “dokümanlar” bölümünde verilmiştir,

Jet Pulse prensibiyle çalışır

Filtrelerin basınçlı hava darbeleriyle temizlenmesi yöntemidir. Bu sayede filtreler uzun ömürlü olur ve sistem yüksek verimlilikte çalışır.

Az Yer Kaplama ve Hızlı Kurulum

Endüstriyel ortamlarda yer kısıtlı olduğundan, bu özellik büyük avantaj sağlar.

Sessiz ve Emisyonsuz Çalışma

Bu özellik sayesinde, sistem işletme içinde, hatta makinenin hemen yanı başında bile konumlandırılabilir, çünkü gürültü kirliliği yapmaz ve zararlı emisyonlar yaymaz

Özel Tasarlanmış Kartuşlar

Farklı ortamlar ve prosesler için özel olarak tasarlanabilen kartuşlar, sistemin verimliliğini artırır.

Geniş Kapasite Yelpazesi

16.500 Nm3/saat debiden, 26.400 Nm3/saat debiye kadar kapasite verebilen yelpaze aralığı vardır,

Siklonik Yapı

45 mikrondan büyük partiküllerin filtre elemanlarına ulaşmadan önce toplanmasını sağlar, bu da filtre ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlar.

Düşük Enerji Sarfiyatı

Hem basınçlı hava hem de fan için enerji sarfiyatının düşük olması, işletme maliyetlerini azaltır.

Kullanıcı Dostu Otomasyon

Tam otomatik otomasyon panosu, kullanıcı ve bakım personeli için kolaylık sağlar. Sistem, hizmet verdiği makine durduğunda otomatik temizleme moduna geçer ve bir sonraki çalışma periyodu için hazırlanır.
Torbalı Toz Toplama Üniteleri

CycloJet Vorteks 165

Yoğun toz, yüksek nem ve sıcaklık şartlarında bile eksiksiz performans. Sürekli ve güvenilir çalışma yeteneği ile zorlu endüstriyel şartlara uygun olarak tasarlanmıştır. İşletmenizin ihtiyaçları ne kadar zorlayıcı olursa olsun, biz hazırlıklıyız.”

Salyangoz Tasarım ile CycloVent Fanlar

CycloVent Fanlar, Asel Teknik‘in yenilikçi ruhunu yansıtan, yüksek verimlilik ve üstün sessizlik sunan ürünlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Fanlarımız enerji tüketimini azaltırken performanstan ödün vermeyen, özel olarak geliştirilmiş yazılımlarla donatılmıştır. Salyangoz tasarımının kritik önemini bilerek, her detayı mükemmelliği hedefleyerek şekillendiriyoruz. Bu, sadece yüksek performans ve sessiz çalışmayı değil, aynı zamanda enerji tasarrufunu da garanti eder. CycloVent ile, performans kayıpları, artan gürültü ve gereksiz enerji harcamalarına veda edin. “Yüksek Verim = En Az Gürültü” ilkesiyle hareket ederek, fanlarınızın ömrünü uzatıyor, enerji tasarrufu sağlıyor ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyoruz. Konfor ve verimlilik arayışınızda, CycloVent ile tanışın.


Referanslar

Lütfen iletişime geçiniz!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Hemen Abone Olun!

Sektördeki En Yeni Gelişmelerden Haberdar Olun!

Fanların Tarihi?

Tarih boyunca, fanlar sadece sıcak yaz günlerinde serinlik sağlayan pratik araçlar olmanın ötesinde bir anlam taşıdı.